Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR ako Riadiaci orgán pre Program spolupráce Interreg SK-CZ 2021-2027 Vám predstavuje sériu videí s názvom „Prekračujeme hranice spoločne“.

Video séria je tvorená 6 videami z jednotlivých krajov slovensko-českého pohraničia. Cieľom videí je propagácia zaujímavých výstupov projektov, ktoré boli spolufinancované programom Interreg Slovensko – Česko v rámci programového obdobia 2014-2020.

Z video série sú publikované 2 videá:

Prvé video cestovateľskej série je zamerané na projekty vybudované v Trenčianskom kraji. Navštívili sme obec Opatovce, Trenčiansky hrad, Skalku nad Váhom, obec Nemšová, mesto Púchov a obec Dohňany.

Druhé video cestovateľskej série je zamerané na projekty vybudované v Zlínskom kraji. Navštívili sme Brumov-Bylnice, mesto Valašské Klobouky, obec Horní Lideč, mesto Uherské Hradište a obec Boršice.

Čoskoro sa môžete tešiť na ďalšie časti zo série „Prekračujeme hranice spoločne“. Pre viac informácií sledujte našu webovú stránku, sociálnu sieť Facebook alebo náš Youtube kanál.